K. sędziów

Turniej Sędziowski w Bochni

Off 172

Reprezentacja Sędziów z Wieliczki Mistrzem !

Rok 2015 r. rozpoczął się od dobrych wiadomości dotyczących rozgrywek halowych ekip sędziowskich. Nasza reprezentacja Kolegium Sędziów podczas turnieju drużyn sędziowskich organizowanego przez Kolegium Sędziów z Bochni wygrała całe zmagania.

W fazie grupowej zmierzyła się  z KS Chrzanów (1-0) , KS Limanowa (0-0),KS Brzesko(2-1) oraz KS Tarnów(5-0). W półfinale po bardzo wyrównany meczu z KS Gorlice (0-0) nasi chłopcy wygrali po serii rzutów karnych i w finale spotkali się z ekipą sędziów z Krakowa. Emocjonujący mecz zakończył się remisem(0-0) i znów karne ,które  przyniosły zwycięstwo naszej drużynie. Radość była ogromna WIELICZKA MISTRZ !

Poprawiony został wynik z przed roku kiedy to Kolegium Sędziów Wieliczka zdobyło  2 miejsce. Do trofeum drużynowego za 1 miejsce dołączyło również trofeum dla najlepszego bramkarza turnieju, a został nim Grzegorz Grochal Wielkie gratulacje dla całej ekipy pod wodzą trenera Roberta Grochala !
Skład drużyny: Grochal Grzesiek, Kłapa Kamil, Rogowski Grzegorz, Potańczyk Wojciech, Nowak Szymon, Bilski Michał, Bułat Kacper, Malicki Antoni.

Kolejne wyzwanie czeka na naszą Reprezentacje 31 stycznia w Krakowie oraz 14 lutego w Gorlicach.

A autorze / 

admin

Galeria

  Facebook

  [custom-facebook-feed]

  PZPN

  Łączy nas piłka

  Extranet dla klubów

  MZPN