K. sędziów

II Mistrzostwa Małopolski Drużyn Sędziowskich

Off 72

Podczas II Mistrzostw Małopolski Drużyn Sędziowskich w Krakowie nasza ekipa zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Turniej odbył się 31.01.2015 r. na obiekcie Com Com Zome w Krakowie i zgromadził rekordową ilość 16 ekip z wszystkich podokręgów. Cztery grupy po cztery drużyny z których dwie awansowały do ćwierćfinałów. Los zafundował nam jedną z mocniejszych grup: Kraków 1 ,Myślenice, Chrzanów, Wieliczka. Nasze mecze w tej fazie można krótko podsumować: trzy remisy, zero straconych i zero zdobytych bramek , trzy punkty i awans z 2 miejsca za Krakowem. Ćwierćfinał do 10 min walki z Kol. z Tarnowa i znowu remis 0-0 .W karnych jesteśmy lepsi 3-2 i mamy półfinał , gdzie ponownie na naszej drodze stają sędziowie z 1 Krakowa. Głupio stracona bramka na początku, oraz zmęczenie turniejowe sprawiło że grająca pełnymi dwoma składami ekipa z Krakowa (nasza ekipa 6 zawodników 1 na zmianę z powodu  kontuzji) zaaplikowała jeszcze dwa gole i pozostało nam walczyć o 3 miejsce z Brzeskiem. Wyrównany mecz, jednak to Kol. z Brzeska wygrywając 1-0 ciszyli się z pudła z napisem 3. Zwycięzcami turnieju zostali kol z Krakowa 1 pokonując w Finale  sędziów z Oświęcimia.

Podsumowując nasz występ, 4 lokata w gronie 16 drużyn jest bardzo dobrym wynikiem .Apetyty były większe ale sześcioosobowy skład to za mało na tak długi i wyczerpujący Turniej . Nasze barwy reprezentowali: Polus P., Rogowski G., Malicki A,, Nowak Sz., Kłapa K.,n Bilski M., Trener Grochal R.

Ostatni Turniej tej zimy odbędzie się 14.02.2015 w Gorlicach , gdzie pojedziemy bronić tytułu Mistrzów z zeszłego roku. Oby ominęły nas kontuzję i czas pozwolił na wyjazd wszystkim powołanym naszym sędziom.

A autorze / 

admin

Galeria

  Facebook

  [custom-facebook-feed]

  PZPN

  Łączy nas piłka

  Extranet dla klubów

  MZPN