FINAŁ X HALOWEGO TURNIEJU IM. KAROLA DEMCZUKA W KATEGORII ŻAK

21 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie rozegrano mecze finałowe X Halowego Turnieju im. Karola Demczuka w kat. Żak. W rywalizacji wzięły udział następujące zespoły: Górnik Wieliczka, Zorza Przebieczany, Gdovia Gdów, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Batory Wola Batorska, Piast Łapanów. Drużyny rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.
Zwycięzcą tegorocznego turnieju została drużyna Górnika Wieliczki, która zgromadziła na swoim koncie 15 pkt. II miejsce – 10 pkt. zajęła Gdovia Gdów, III miejsce – 8 pkt. Nadwiślanka Nowe Brzesko. Na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły: Batory Wola Batorska, Piast Łapanów, Zorza Przebieczany. Wyłoniono również najlepszego strzelca turnieju, został nim zawodnik Górnika Wieliczki – Arkadiusz Meus. Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Wiktora Stachnika z Gdovii Gdów, a najlepszym bramkarzem został Jakub Pawlik z Górnika Wieliczki.
Dyplomy, medale, puchary oraz nagrody wręczyli przedstawiciele PZPN podokręg Wieliczka członek Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej MZPN Wieliczka – Konrad Lembas oraz Sekretarz Komisji Gier Wielickiego Podokręgu MZPN – Konrad Bartoszek, który w imieniu Podokręgu Piłki Nożnej Wieliczka złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz pogratulował wszystkim zawodnikom, trenerom za udział w turnieju, oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie – Wioleta Chmiela, która na zakończenie w imieniu Wójta Gminy Gdów pogratulowała zawodnikom oraz złożyła świąteczno-noworoczne życzenia.