Żaki zakończyły rozgrywki halowe

zak1W dniu dzisiejszym zakończyły się rozgrywki Turnieju Halowego im. Karola Demczuka w kategorii żaków. Ta najmłodsza grupa biorąca udział w rozgrywkach zgromadziła w tym roku 12 drużyn. Po zmaganiach grupowych dzisiejsze rozgrywki finałowe ukształtowały tabelę końcową i oczywiście wyłoniły zwycięzcę. Została nim ekipa Gdovii Gdów wygrywając w ostatnim meczu ze Szkołą Futbolu Staniątki 1-0.
Od godzin rannych hala sportowa w Kłaju tętniła wrzawą i emocjami jakie przynosiły kolejne mecze. Każda drużyna wkładała wiele serca i zaangażowania by zdobyć choćby jedną bramkę. Trzeba tu podkreślić, że niektórych akcji nie powstydziliby się nawet starsi doświadczeni zawodnicy. Dlatego gratulujemy nie tylko zwycięzcom ale i pozostałym drużynom, które przyczyniły się do ciekawego widowiska piłkarskiego. Wśród 170 zawodników biorących udział w turnieju wyłoniono najlepszych. I tak najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Ptak z Gdovii, najlepszym strzelcem zdobywając 15 bramek został Patryk Snopek z Trzciany, a najlepszym bramkarzem została Sandra Urbańczyk, która sprawdzała się zarówno w bramce jak i w polu. Wyłoniono najmłodszego zawodnika w kategorii żaków. Został nim 5-cio letni Filip Głowa z Targowianki.
Sfinalizowania rozgrywek halowych żaków połączonych z rozdaniem nagród  dokonał prezes Wielickiego Podokręgu Andrzej Strumiński. Kierując słowa gratulacji dla drużyn zaprosił je do kolejnych rozgrywek w przyszłym roku. Słowa podziękowania padły w kierunku trenerów, opiekunów i rodziców bez zaangażowania których nie było by tak sprawnych piłkarsko drużyn.