Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wieliczki – 23.07.2022

W ramach obchodów Dni Św.Kingi na orliku w Parku Mickiewicza odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wieliczki organizowany przez Podokręg Piłki Nożnej Wieliczka przy współpracy z Gmina Wieliczka i Wielickim Ośrodkiem Sportu.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny żaków z Wieliczki, Szarowa i Nowego Brzeska. Po rozegraniu wszystkich zaplanowanych spotkań najlepsza okazała się drużyna Nadwiślanki Nowe Brzesko. Drugie miejsce przypadło ekipie Zrywy Szarów, a trzecie Wieliczance Wieliczka. Jak zawsze wyłoniono najlepszych graczy. I tak Najlepszym Strzelcem okazał się Ksawery Wójcik ze Zrywu Szarów, Najlepszym Zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Micuda z Nadwiślanki, a tytuł Najlepszego Bramkarza przypadł Michałowi Steć z Wieliczanki. Gratulujemy !

Drużyny uczestniczące w turnieju zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami, a wyróżnieni zawodnicy statuetkami. Zawodnicy przyjęli gratulacje z rąk Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej Wieliczka Andrzeja Strumińskiego.

Wyniki spotkań

  1. Wieliczanka Wieliczka – Zryw Szarów 4 : 6
  2. Nadwiślanka Nowe Brzesko – Wieliczanka Wieliczka 10 : 0
  3. Zryw Szarów – Nadwiślanka Nowe Brzesko 2 : 8
  4. Zryw Szarów – Wieliczanka Wieliczka 3 : 2
  5. Wieliczanka Wieliczka – Nadwiślanka Nowe Brzesko 0 : 3
  6. Nadwiślanka Nowe Brzesko – Zryw Szarów 3 : 1