XII Turniej Halowego im. K.Demczuka w kategorii TRAMPKARZY – wyniki II rundy

W dniu 3 grudnia zakończyliśmy XII Turniej Halowy im.Karola Demczuka w kategorii trampkarzy. Turniej rozegrano w dwóch fazach; grupowej i finałowej. Dało to łącznie 41 rozegranych spotkań, podczas których zawodnicy musieli wykazać nie tylko swoimi umiejętnościami ale i wytrzymałością.

Najlepszą drużyną okazała się ekipa Górnika Wieliczka, która w fazie finałowej zaliczyła komplet punktów, pokonując w ostatnim meczu wysoko usytuowanego Orła Myślenice. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Nadwiślanki Nowe Brzesko, która mimo okrojonego składu dawała mocny opór przeciwnikom.
Górnik, jako Mistrz Podokręgu Wieliczka, wywalczył jednocześnie awans do turnieju Małopolska Zima, organizowanego przez MZPN w terminie 27-30 grudnia br.

Tradycyjnie wyłoniono najlepszych graczy turnieju: tytuł Najlepszego Strzelca przypadł zawodnikowi, który zdobył 17 bramek w całym turnieju, a był nim Bartłomiej Brózda z Orła Myślenice; Najlepszym Zawodnikiem został Karol Banaś z ekipy Nadwiślanki, a Najlepszym Bramkarzem uhonorowano zawodnika Górnika Wieliczka Jana Grzegorczyka.

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z grupy finałowej puchary, a laureaci z miejsc od pierwszego do trzeciego nagrody rzeczowe. Trofea oraz nagrody wręczył Wiceprezes PPN Wieliczka Pan Wacław Bułat oraz Przewodniczący Komisji Gier PPN Wieliczka Pan Sławomir Ząbek.

Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju. Mamy nadzieję, że doświadczenie jakie zdobyły podczas spotkań turniejowych zaprocentuje w kolejnych rozgrywkach.

Wyniki – link

Galeria – link