Finał Pucharu Polski dla Górnika Wieliczka!

11 listopada 2023 🇵🇱 o g. 13.30 na obiekcie Gminnego Centrum Sportu w Staniątkach został rozegrany Finał Pucharu Polski PPN Wieliczka 🏆

Tegorocznymi finalistami zostały drużyny  Gdovia Gdów i Górnik Wieliczka  . Otrzymaliśmy ekscytujący mecz z wieloma zwrotami akcji! Obie drużyny prezentowały wysoki poziom gry, ale ostatecznie to drużyna Górnik Wieliczka triumfowała dzięki świetnej ofensywnej grze i solidnej obronie.
Fantastyczne emocje towarzyszyły przez cały mecz.  W pierwszej połowie drużyna Górnik Wieliczka wyszła ma 2 bramkowe prowadzenie i dominowała w tej części meczu. Tuż przed gwizdkiem kończącym 1 odsłonę spotkania Gdovia strzeliła bramkę kontaktową na objęła 1:2. Druga połowa to okres wyrównanej walki jednak to drużyna Gdovii Gdów zdołała doprowadzić do wyrównania wyniku spotkania na 2:2.

O ostatecznym wyniku zadecydowały rzuty karne 🥅

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym dniu! Wasza obecność uczyniła go jeszcze bardziej niezapomnianym.
Gratulacje dla obu drużyn!!! – należą się wielkie brawa za stworzenie emocji w atmosferze fair play 👏👏

Pamiątkowe puchary oraz na nagrody pieniężne dla obu drużyn wręczyli Andrzej Strumiński – Prezes PPN Wieliczka oraz Wacław Bułat Wiceprezes PPN Wieliczka.

Gdovia Gdów wystąpiła w składzie: Chwajoł D (Br)., Filipek Ł., Świątko M. (Kpt), Wojtaszek J., Nowak K., Noga J., Tabor K., Owsianka K., Ślęczka R., Tabor K., Klejdysz K., rezerwowi: Zegarliński B., Ochońki M., Jamka K., Wojtaszek T., Krzak J., Shanchuk O., Wojtaszek P., Dudek P. – trener Wyroba A.
Górnik Wieliczka wystąpił w składzie: Paluch O. (Br)., Stankiewicz P., Kornio P., Zevallos J., Rudzik S., Półtorak K., Wrześniak P., Mochal K., Idzi T. (Kpt.), Filarski M., Pawelec J., rezerwowi: Kozłowski J., Krul A., Rądzik B., Wiech M., Marzec M., – trener Mrózek M.
GDOVIA GDÓW – GÓRNIK WIELICZKA 2:2 (1:2) –  karne 4 – 5 dla Górnika
Bramki: 16′ – Wrześniak P. (Górnik), 35′ – Mochal K. (Górnik, 43′ i 84′ – Owsianka K. (Gdovia)