Finaliści rozgrywek Juniorów Młodszych w Turnieju Halowym im. Karola Demczuka z dnia 16.12.2023

Zakończyły się rozgrywki halowe juniorów młodszych w ramach XIII Halowego Turnieju im. Karola Demczuka, w których wzięło udział osiem drużyn. W dniu 16 grudnia 2023r., na hali sportowej w Kłaju, odbyła się runda finałowa tych rozgrywek. W godzinach rannych odbyły się mecze o miejsca 5-8. Następnie do rozgrywek przystąpiły cztery drużyn walczące o tytuł Mistrza. Oglądaliśmy emocjonujące i „ostre” spotkania, walkę o każdą piłkę i sporo bramek.
Wygrała precyzja, technika i zgranie zespołowe. To Górnik Wieliczka sięgnął po raz drugi po tytuły Mistrza w tegorocznym Turnieju Halowym. Drugie miejsce przypadło Orłowi Myślenice, trzecie Trzcianie 2000. Kolejne lokaty to Piast Łapanów, Wiarusy Igołomia, Targowianka Targowisko, KS Rajsko i Śledziejowice.
Najbardziej bramkostrzelny zawodnik turnieju to Igor Olszewski z Górnika Wieliczka, zdobył 13 bramek w całych rozgrywkach.
Najlepszym bramkarzem został Jakub Schwenk z Piasta, a tytuł najlepszego zawodnika przypadł Cyprianowi Sobczykowi z Trzciany 2000.
Po zakończonych rozrywkach trofea i nagrody dla ekip uczestniczących w turnieju wręczył członek Zarządu Wielickiego Podokręgu Pan Piotr Klimczyk. W imieniu Prezesa Podokręgu podziękował drużynom za udział i życzył kolejnych sukcesów piłkarskich.
Halowy Mistrz Juniorów Młodszych-Górnik Wieliczka otrzymał, oprócz pamiątkowego pucharu, dyplomu i medali, komplet strojów piłkarskich. Orzeł Myślenice za zajęcie drugiego miejsca otrzymał zestaw do siatkonogi, a zdobywca miejsca trzeciego komplet bidonów dla całej drużyny.
Składamy podziękowania dla Gminy Kłaj, Pana Wójta oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Twardowskiego w Kłaju za udostępnienie hali sportowej na Turniej Halowy Juniorów Młodszych.
WYNIKI – LINK
FOTORELACJA: