Nadwiślanka Nowe Brzesko Halowym Mistrzem Podokręgu Wieliczka !

W sobotę, 20 stycznia 2024r. zakończyły się rozgrywki halowe trampkarzy w ramach XIII Turnieju Halowego im.Karola Demczuka.
W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, które w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego Wieliczka, w fazie eliminacyjnej i finałowej rozegrały łącznie 41 spotkań. Uczestniczyło w nich blisko 140 zawodników.
10.Wieliczanka Wieliczka
Tradycyjne wybrano najlepszych graczy turnieju: Najlepszym Strzelcem został Kacper Sajak z Trzciany 2000, który zdobył w całym turnieju 23 bramki, Najlepszym Zawodnikiem został wybrany Igor Pomykała z Nadwiślanki, a tytuł Najlepszego Bramkarza przypadł
Hubertowi Porębskiemu również z ekipy z Nadwiślanki.
Najlepsze trzy drużyny zostały uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Podokręg Wieliczka. Mistrzowie otrzymali komplet strojów piłkarskich, Wicemistrzowie zestaw do siatkonogi, a drużyna z miejsca trzeciego komplet bidonów.
Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, vouchery na zajęcia w klubie Grappling Kraków i oczywiście piłki.
Nagrody dla zwycięzców wręczył w imieniu Prezesa Podokręgu Pan Wojciech Sierocki, Przewodniczący Komisji Dyscypliny PPN Wieliczka.
Gratulujemy zwycięzcą Turnieju, jak również pozostałym drużynom uczestniczącym, które starały się uzyskać jak najlepsze wyniki dając tym samym ciekawe widowiska piłkarskie.
Dziękujemy Gminie Wieliczka za wsparciem podczas organizacji Turnieju.