W upalne sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się z najmłodszymi grupami naszych piłkarzy. Skrzaciki w ramach obchodów XXV Dni Niepołomic rozegrały Turniej o Puchar Burmistrza MiG Niepołomice. Osiem ekip ,ale jakże dużo radości, wrzawy i kibicowania ze strony rodziców ! Dzieciaki w wieku 5-ciu, 6-ciu i 7-miu lat doskonale radziły sobie z piłką, rozgrywając mecz za meczem, słuchając rad trenerów i strzelając kolejne bramki . Po rozegraniu wszystkich zaplanowanych spotkań liderem została drużyna Szkoła Futbolu Staniątki I, ale wszyscy uczestnicy zasługują na dużą pochwałę za wytrwałość i piłkarską rywalizację.
Zawody sędziowali arbitrzy z KS Wieliczka; Krzysztof Prochwicz oraz Piotr Burda. Trofea każdej drużynie wręczał prezes Wielickiego Podokręgu Andrzej Strumiński, wiceprezes Julian Chorobik i sędzia Krzysztof Prochwicz.
Wyniki :
Boisko 1 | Boisko 2 | |||||||
Godz. | gospodarze | goście | wynik | Godz. | gospodarze | goście | wynik | |
9.00 | Szkoła Futbolu I | Wiarusy | 2 – 2 | 9.00 | Gwarek I | Gwarek II | 0 – 1 | |
9.15 | Gdovia | Szkoła Futbolu II | 3 – 1 | 9.15 | Piast | Wieliczanka | 2 – 1 | |
9.30 | Szkoła Futbolu I | Gwarek I | 4 – 0 | 9.30 | Wieliczanka | Wiarusy | 0 – 0 | |
9.45 | Szkoła Futbolu II | Piast | 0 – 3 | 9.45 | Gwarek II | Gdovia | 1 – 2 | |
10.00 | Gwarek I | Wiarusy | 1 – 2 | 10.00 | Gdovia | Szkoła Futbolu I | 0 – 3 | |
10.15 | Piast | Gwarek II | 3 – 0 | 10.15 | Wieliczanka | Szkoła Futbolu II | 0 – 0 | |
10.30 | Szkoła Futbolu II | Wiarusy | 0 – 1 | 10.30 | Gwarek I | Gdovia | 0 – 0 | |
10.45 | Gwarek II | Wieliczanka | 0 – 2 | 10.45 | Szkoła Futbolu I | Piast | 1 – 0 | |
11.00 | Gdovia | Wiarusy | 4 – 0 | 11.00 | Szkoła Futbolu II | Gwarek II | 1 – 0 | |
11.15 | Piast | Gwarek I | 4 – 0 | 11.15 | Wieliczanka | Szkoła Futbolu I | 3 – 4 | |
11.30 | Gwarek II | Wiarusy | 1 – 3 | 11.30 | Gdovia | Piast | 3 – 2 | |
11.45 | Gwarek I | Wieliczanka | 0 – 3 | 11.45 | Szkoła Futbolu I | Szkoła Futbolu II | 3 – 0 | |
12.00 | Wiarusy | Piast | 2 – 4 | 12.00 | Gwarek II | Szkoła Futbolu I | 0 – 5 | |
12.15 | Wieliczanka | Gdovia | 2 – 2 | 12.15 | Szkoła Futbolu II | Gwarek I | 1 – 2 |
Klasyfikacja Końcowa :
1.Szkoła Futbolu Staniątki I
2.Piast Łapanów
3.Gdovia Gdów
4.Wiarusy Igołomia
5.Wieliczanka Wieliczka
6. Gwarek Wieliczka I
7.Szkoła Futbolu Staniątki II
8. Gwarek Wieliczka II
Składy drużyn :
Gwarek I-Karol Korta, Adam Gruszyński, Artur Paterek, Mikołaj Wawrzyniak, Tymon Dykszak, Szymon Augustynek, Szymon Panuś, Mateusz Kramarz, Dominik Lizak-trener : Łukasz Szewczyk, Rafał Lenda
Gwarek II-Krzysztof Jaracz, Kuba Pajda, Łucja Bogusz, Hubert Lebiest, Filip Derebecki, Bartek Szewczyk, Szymon Magiera, Karol Wadas, Maciej Kapelak-trener : Łukasz Szewczyk, Rafał Lenda
Gdovia-Gabriela Marciniak, Tomasz Satoła, Konstanty Kita, Nataniel Bednarski, Gabriel Piotrowski, Kajetan Feliks, Karol Kulig, Karol Jamka, Bartosz Malczewski, Igor Obruśnik-trener : Michał Ciężarek
SF Staniątki I-Piotr Chyra, Jan Gicala, Jakub Musiał,Kacper Mateusz, Piotr Radwański, Wiktor Dyda, Hubert Kępa, Mateusz Miękina, Ksawery Krawczyk-trener : Mateusz Dąbrowski
SF Staniątki II-Jan Juszczak, Marcel Grabowski, Mikołaj Makowski, Fabian Szymski, Jan Kasprzyk, Iwo Bednarski, Szczepan Lech, Karol Szostak, Piotr Chmiel, Jakub Pawlik-trener : Mateusz Dąbrowski
Wiarusy-Paweł Piekarczyk, Filip Sagan, Sara Rachtan, Eryk Rachtan, Mateusz Marzec, Kamil Kuras-trener Radosław Nowak
Wieliczanka-Kamil Kałuża, Gabriel Kwintowski, Patryk Szmid, Piotr Morydz-trener : Marcin Florek